#203

Jan Merta (1952) - Buďte opatrní

#203

Contemporary art
1 limit
103 zobrazení
3 500 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

PD signováno, datováno, LD Autorský tisk 7/21
serigrafie
rozměry
50 x 35
2000
v horní části lehce zašpiněno