#89

Josef Hampl (1932-2019) - Série R23-70

#89

Painting / drawing
1 limit
135 zobrazení
95 000 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
26. 6. 2024 18:00

na rubu signováno a datováno
akryl na plátně
rozměry
90 x 90
1970