#90

Josef Hampl (1932-2019) - Série V3-71

#90

Painting / drawing
87 zobrazení
95 000 Kč
Artkunst
Artkunst
26. 6. 2024 18:00

na rubu signováno a datováno
akryl na plátně
rozměry
100 x 69
1971
popis
stopy času - nerovné plátno, na několika místech promáčklé a drobné odřeniny v malbě