#92

Josef Hampl (1932-2019) - Kompozice (rotace)

#92

Painting / drawing
1 limit
69 zobrazení
9 500 Kč
Artkunst
Artkunst
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
26. 6. 2024 18:00

DU signováno, datováno
kresba tužkou
rozměry
74 x 51
1980
trhlinka na dolním okraji