datum aukce 21. 02. 2021 18:00
147
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 9 000 CZK

110. Josef Hampl

Bez názvu

technika koláž šitá sponami
rozměr 62 x 43 cm
rok 1973
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019

*****9 9 000 CZK 21. 02. 2021 19:01:13