datum aukce 21. 02. 2021 18:00
7
151
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

126. Josef Hampl

Bez názvu

technika šitá koláž, karbon papír
rozměr 58 x42 cm
rok 1986
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019

*****5 13 000 CZK 21. 02. 2021 19:07:58
*****5 12 000 CZK 21. 02. 2021 19:07:53
*****6 12 000 CZK 21. 02. 2021 19:07:53
*****6 11 000 CZK 21. 02. 2021 19:07:39