datum aukce 21. 02. 2021 18:00
160
vyvolávací cena: 85 000 CZK

128. Josef Hampl

Horizonty

technika koláž šitá na plátně, karbon papír
rozměr 200 x 90 cm
rok 1987
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019