datum aukce 21. 02. 2021 18:00
2
136
prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 8 500 CZK

130. Josef Hampl

Bez názvu

technika šitá koláž, karbon papír a krejčovské střihy
rozměr 58 x 42 cm
rok 1988
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019

*****5 12 000 CZK 21. 02. 2021 19:10:08
*****1 11 000 CZK 21. 02. 2021 19:10:02
*****5 10 000 CZK 21. 02. 2021 19:09:53
*****1 9 800 CZK 21. 02. 2021 19:09:48
*****5 9 600 CZK 21. 02. 2021 19:09:46
*****1 9 400 CZK 21. 02. 2021 19:09:40
*****5 9 200 CZK 21. 02. 2021 19:09:38
*****1 9 000 CZK 21. 02. 2021 19:09:33
*****5 8 800 CZK 21. 02. 2021 19:09:29
*****1 8 600 CZK 21. 02. 2021 19:09:24