datum aukce 21. 02. 2021 18:00
147
vyvolávací cena: 90 000 CZK

132. Josef Hampl

Bez názvu

technika koláž šitá na plátně
rozměr 200 x 90 cm
rok 1997
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019