datum aukce 21. 02. 2021 18:00
117
vyvolávací cena: 24 000 CZK

133. Josef Hampl

Vzhůru

technika koláž šitá sponami
rozměr 100 x 70 cm
rok 1999
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019