datum aukce 21. 02. 2021 18:00
138
prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

134. Josef Hampl

Bez názvu

technika šitá koláž
rok 2003
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019

*****5 9 000 CZK 21. 02. 2021 19:12:41
*****1 8 800 CZK 21. 02. 2021 19:12:40
*****5 8 600 CZK 21. 02. 2021 19:12:38
*****1 8 400 CZK 21. 02. 2021 19:12:37
*****5 8 200 CZK 21. 02. 2021 19:12:21
*****9 8 000 CZK 21. 02. 2021 19:12:21
*****5 7 800 CZK 21. 02. 2021 19:12:18
*****9 7 600 CZK 21. 02. 2021 19:12:17
*****5 7 400 CZK 21. 02. 2021 19:12:13
*****9 7 200 CZK 21. 02. 2021 19:12:12
*****5 7 000 CZK 21. 02. 2021 19:12:03
*****9 6 800 CZK 21. 02. 2021 19:12:02
*****5 6 600 CZK 21. 02. 2021 19:11:57
*****9 6 400 CZK 21. 02. 2021 19:11:56
*****5 6 200 CZK 21. 02. 2021 19:11:52
*****9 6 000 CZK 21. 02. 2021 19:11:47