datum aukce 21. 02. 2021 18:00
127
vyvolávací cena: 36 000 CZK

135. Josef Hampl

Bez názvu

technika koláž šitá na plátně
rozměr 100 x 70 cm
rok 2004
signatura sign.dat.
autor 1932 - 2019