27. eAukce70 / 345

70Josef Hampl - (1932 - 2019)

Bez názvu (Série 4 obrazů)
technika4 x akryl na mdf desce
rozměr(4x) 60 x 45 cm
rok1973
signatura4 x na rubu signováno a datováno

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
190 000 Kč

299

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst