28. eAukce99 / 346

100Josef Hampl

Bez názvu
technikaakryl a koláž na plátně
rozměr60 x 60
rok1977
signaturana rubu signováno, datováno
autor1932 - 2019

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
65 000 Kč

154
3

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst