28. eAukce103 / 346

104Josef Hampl

Dialog s perforáží
technikakresba tužkou a perforáž
rozměr103 x 73
rok1980
signaturaDU sign.dat.
autor1932 - 2019

Příhozy

Konečná cena
19 000 Kč
Vyvolávací cena
19 000 Kč

155
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst