prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 20 000 CZK

1. Monte Carlo - Born Adolf

rámováno, pasparta, pod sklem

rok 1973
technika barevná litografie 12905
rozměr ve výřezu 50 x 63,5 cm
signatura sign. PD A Born 73

Sál 30 000 CZK 24. 11. 2019 13:40:02
Sál 29 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:59
Sál 28 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:57
Sál 27 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:53
Sál 26 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:50
Sál 25 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:45
Sál 24 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:45
Sál 23 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:40
9****3 22 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:33
Sál 21 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:29
9****3 21 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:24
Sál 20 000 CZK 24. 11. 2019 13:39:23