vyvolávací cena: 4 000 CZK

11. Anděla - Suchánek Vladimír

rámováno, pasparta, pod sklem

technika barevná litografie 14/100
rozměr ve výřezu 41,5 x 31 cm
signatura sign. DU Vlad Suchánek