prodáno za: 76 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

16. Kavárna Vltava - Barnet Josef Václav

vzadu autorský popis a štítek; rámováno

rok 1960
technika olej/plátno
rozměr 70 x 101 cm
signatura sign. PD J. V. Barnet 574./1960

Sál 76 000 CZK 24. 11. 2019 13:51:19
Sál 71 000 CZK 24. 11. 2019 13:51:06
9****6 71 000 CZK 24. 11. 2019 13:51:06
9****6 69 000 CZK 24. 11. 2019 13:50:59
Sál 68 000 CZK 24. 11. 2019 13:50:59
9****6 67 000 CZK 24. 11. 2019 13:50:49
Sál 66 000 CZK 24. 11. 2019 13:50:49
9****6 65 000 CZK 24. 11. 2019 13:50:38