vyvolávací cena: 22 000 CZK

2. Krasojezdkyně - Bauch Jan

provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem

rok 1970
technika tempera/papír
rozměr ve výřezu 45,5 x 30 cm
signatura sign. PD 1970 Jan Bauch