prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

3. Výlet do Benátek - Born Adolf

rámováno, pasparta, pod sklem

technika barevná suchá jehla A. T.
rozměr ve výřezu 35,5 x 52,5 cm
signatura sign. PD A Born

Sál 19 000 CZK 24. 11. 2019 13:41:27
Sál 18 000 CZK 24. 11. 2019 13:41:11
Sál 17 000 CZK 24. 11. 2019 13:41:09
2****7 16 000 CZK 24. 11. 2019 13:40:59
9****3 15 000 CZK 24. 11. 2019 13:40:52