vyvolávací cena: 19 000 CZK

4. Stáří - Dalí Salvador

z cyklu Edades de la Vida / Věky života; rámováno, pod sklem

rok 1973
technika barevná litografie 118/300
rozměr 76 x 56,5 cm
signatura sign. PD Dalí