prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

6. Strašidýlko - Bouda Cyril

rámováno, pasparta, pod sklem

rok 1974
technika akvarel/papír
rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm
signatura sign. LD C Bouda 30. V. 1974

Sál 12 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:59
Sál 11 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:57
Sál 10 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:56
Sál 9 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:53
Sál 8 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:52
Sál 7 000 CZK 24. 11. 2019 13:42:51