prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 58 000 CZK

7. Jaro - Go Raitr Jan

vzadu štítek Výstava "Umělec", 2016; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

technika olej/plátno
rozměr 115,5 x 99 cm
signatura sign. PD a vzadu Jan R. Go

Sál 60 000 CZK 24. 11. 2019 13:43:30
Sál 58 000 CZK 24. 11. 2019 13:43:23