#8

Dagmar Hejtmánková
(1943)

Karneval v Riu

Karneval v Riu - Hejtmánková Dagmar
#8

Dagmar Hejtmánková
(1943)

Karneval v Riu

555 zobrazení
70 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
24. 11. 2019 13:30

1997
olej/deska
80,5 x 100 cm
nesignováno

vzadu autorský štítek se signaturou; rámováno