vyvolávací cena: 70 000 CZK

8. Karneval v Riu - Hejtmánková Dagmar

vzadu autorský štítek se signaturou; rámováno

rok 1997
technika olej/deska
rozměr 80,5 x 100 cm
signatura nesignováno