vyvolávací cena: 18 000 CZK

9. Vzpomínka na Řecko - Hodonský František

vzadu autorský popis; rámováno

rok 2003
technika olej/plátno
rozměr 40 x 50 cm
signatura sign. PD Hodonský 03