#18

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Boxer

Běhounek Jiří
#18

Jiří Běhounek
(1929 – 2005)

Boxer

1 limit
368 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
16. 12. 2019 20:00

1997
grafika A.T.
ve výřezu 11,5 x 10 cm
sign. PD JB 97

Boxer - rámováno, pasparta, pod sklem