Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
Jiří Běhounek
(1929 – 2005)
Boxer
#18
Jiří Běhounek
(1929 – 2005)
Boxer
1 limit
368 zobrazení
300 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
Vyvolávací cena: 300 Kč
16. 12. 2019 20:00
Jiří Běhounek
Prohlédnout autora
eAukce Grafik
Aukční katalog
1997
grafika A.T.
ve výřezu 11,5 x 10 cm
sign. PD JB 97
Boxer - rámováno, pasparta, pod sklem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript