prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 3 500 CZK

1. Mareček Bohumil (1884 - 1962), V divadelní šatně

V divadelní šatně, olej na lepence. 50 x 40 cm, rámováno,

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****6 9 000 CZK 16. 06. 2020 19:00:57
4****9 8 500 CZK 16. 06. 2020 19:00:46
8****3 8 000 CZK 16. 06. 2020 18:30:30