prodáno za: 17 000 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

11. Ženíšek Josef (1885 - 1944), Mladá italka

Mladá italka, olej na plátně, 90 x 50 cm, nerámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****5 17 000 CZK 16. 06. 2020 19:07:38