Informace | Aukční dům Korunní |
Porcelánová ručně malovaná dóza s víčkem, Václav Podhrázský - Jihočeské malovánky, značeno Victoria, první polovina 20. století, průměr 14 cm, výška 8 cm, bezvadně zachovalé