#152

PODHRÁZSKÝ Václav - dóza s víčkem

#152

Porcelain
5 limitů
590 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

Informace
Aukční dům Korunní

Porcelánová ručně malovaná dóza s víčkem, Václav Podhrázský - Jihočeské malovánky, značeno Victoria, první polovina 20. století, průměr 14 cm, výška 8 cm, bezvadně zachovalé