prodáno za: 1 700 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

152. PODHRÁZSKÝ Václav - dóza s víčkem

Porcelánová ručně malovaná dóza s víčkem, Václav Podhrázský - Jihočeské malovánky, značeno Victoria, první polovina 20. století, průměr 14 cm, výška 8 cm, bezvadně zachovalé

Informace Aukční dům Korunní

3****4 1 700 CZK 16. 06. 2020 20:51:13
8****1 1 600 CZK 16. 06. 2020 20:51:08
3****4 1 500 CZK 16. 06. 2020 20:51:04
8****1 1 400 CZK 16. 06. 2020 20:50:58
3****4 1 300 CZK 16. 06. 2020 20:50:52
1****1 1 200 CZK 16. 06. 2020 20:50:48
3****4 1 200 CZK 16. 06. 2020 20:50:48
1****1 1 100 CZK 16. 06. 2020 20:50:41