prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

16. Wierer Alois (1878 - 1945), Galantní scéna v parku

Galantní scéna v parku, olej na plátně, ovál 75 x 55 cm, luxusní zlacený, řezaný rám

prodejce Galerie Goltzova tvrz

1****5 11 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:58
4****9 10 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:58
1****5 9 500 CZK 16. 06. 2020 19:09:52
4****9 9 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:52
1****5 8 500 CZK 16. 06. 2020 19:09:48