prodáno za: 11 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

16. Wierer Alois (1878 - 1945), Galantní scéna v parku

Galantní scéna v parku, olej na plátně, ovál 75 x 55 cm, luxusní zlacený, řezaný rám

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****5 11 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:58
*****9 10 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:58
*****5 9 500 CZK 16. 06. 2020 19:09:52
*****9 9 000 CZK 16. 06. 2020 19:09:52
*****5 8 500 CZK 16. 06. 2020 19:09:48