prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

4. Podlipný Josef (1889 - ?), Šárová Lhota

Šárová Lhota, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským štítkem

prodejce Galerie Goltzova tvrz

3****0 500 CZK 16. 06. 2020 19:03:40