#4

Podlipný Josef (1889 - ?), Šárová Lhota

#4

1 limit
674 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
10. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Šárová Lhota, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským štítkem