prodáno za: 550 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

5. Podlipný Josef (1889 - ?), Vrch Sv. Gotharda u Hořic

Vrch Sv. Gotharda u Hořic, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským štítkem

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****3 550 CZK 16. 06. 2020 19:04:25
4****1 500 CZK 16. 06. 2020 19:04:04