Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
Podlipný Josef (1889 - ?), Vrch Sv. Gotharda u Hořic
#5
1 limit
617 zobrazení
550 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
16. 6. 2020 19:00
10. eAukce
Aukční katalog
prodejce
Galerie Goltzova tvrz
Vrch Sv. Gotharda u Hořic, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským štítkem
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript