prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

8. Hauptmann Sedláček Jaromír (1899 - ?), Bažanti

Bažanti, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno v řezaém rámu

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****5 7 000 CZK 16. 06. 2020 19:06:23
*****9 6 500 CZK 16. 06. 2020 19:06:12
*****5 6 000 CZK 16. 06. 2020 19:05:58
*****9 5 500 CZK 16. 06. 2020 19:05:51
*****4 5 000 CZK 16. 06. 2020 19:05:45
*****9 4 800 CZK 16. 06. 2020 19:05:45
*****4 4 600 CZK 16. 06. 2020 19:05:40
*****6 4 400 CZK 16. 06. 2020 19:05:40
*****4 4 200 CZK 16. 06. 2020 19:05:33