Hauptmann Sedláček Jaromír (1899 - ?), Bažanti
3 limity
932 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
16. 6. 2020 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Bažanti, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno v řezaém rámu