prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

8. Hauptmann Sedláček Jaromír (1899 - ?), Bažanti

Bažanti, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno v řezaém rámu

prodejce Galerie Goltzova tvrz

1****5 7 000 CZK 16. 06. 2020 19:06:23
4****9 6 500 CZK 16. 06. 2020 19:06:12
1****5 6 000 CZK 16. 06. 2020 19:05:58
4****9 5 500 CZK 16. 06. 2020 19:05:51
3****4 5 000 CZK 16. 06. 2020 19:05:45
4****9 4 800 CZK 16. 06. 2020 19:05:45
3****4 4 600 CZK 16. 06. 2020 19:05:40
8****6 4 400 CZK 16. 06. 2020 19:05:40
3****4 4 200 CZK 16. 06. 2020 19:05:33