Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
5
MANE-KATZ Emannuel (1894 - 1962)
#13
5
6 limitů
929 zobrazení
18 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
Aukční katalog
Holčička v růžových šatech, olej na plátně, 21,2x17,3 cm, sign. LD Mané-Katz 30
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript