prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

2. SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)

Zítiší s hrozny, jablky a švestkami, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra schmidt 1944, rámováno pod sklem

*****7 2 800 CZK 29. 09. 2020 19:04:30
*****7 2 600 CZK 29. 09. 2020 19:04:25
*****7 2 400 CZK 29. 09. 2020 19:04:12
*****7 2 200 CZK 29. 09. 2020 19:04:10
*****7 2 000 CZK 29. 09. 2020 19:04:09
*****7 1 900 CZK 29. 09. 2020 19:04:07
*****7 1 800 CZK 29. 09. 2020 19:04:05
*****7 1 700 CZK 29. 09. 2020 19:04:03
*****7 1 600 CZK 29. 09. 2020 19:04:01
*****7 1 500 CZK 29. 09. 2020 19:03:55
*****7 1 400 CZK 29. 09. 2020 19:03:54
*****7 1 300 CZK 29. 09. 2020 19:03:48
*****7 1 200 CZK 29. 09. 2020 19:03:35
*****3 1 100 CZK 29. 09. 2020 19:03:28
*****7 1 000 CZK 29. 09. 2020 19:03:17
*****3 950 CZK 29. 09. 2020 19:03:15
*****7 900 CZK 29. 09. 2020 19:03:13
*****3 850 CZK 29. 09. 2020 19:03:11
*****7 800 CZK 29. 09. 2020 19:03:10
*****3 750 CZK 29. 09. 2020 19:03:07
*****7 700 CZK 29. 09. 2020 19:03:06
*****3 650 CZK 29. 09. 2020 19:03:04
*****7 600 CZK 29. 09. 2020 19:03:03
*****7 550 CZK 29. 09. 2020 19:03:01