#2

SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)

SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)
SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)
SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)
SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)
SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)
#2

SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)

549 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
11. eAukce

Zítiší s hrozny, jablky a švestkami, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra schmidt 1944, rámováno pod sklem