konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
66
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 60 000 CZK

29. Březina Václav (1862 - 1906)

V rákosí, olej na kartonu, 22 x 30,5 cm, signováno, rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz