konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
64
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 500 CZK

6. Procházka Jaro, 1886 - 1949), Z Belgie

pastel, akvarel, tužka na papíře,31 x 45 cm, signováno, autorský popis, pochází z pozůstalosti autora.

prodejce Galerie Goltzova tvrz