prodáno za: 19 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

65. HONSA Jan (1876 - 1937)

Před jarem, olej na kartonu, 24,5x35 cm, sign. LD J. Honsa, na rev. název díla a 2 výstavní razítka, pův. rám, zaskleno

prodejce Aukční dům Korunní

2****8 19 000 CZK 15. 10. 2019 19:39:31