prodáno za: 42 000 CZK
vyvolávací cena: 7 000 CZK

4. KALVODA Alois (1875 - 1934)

Zimní podvečer, olej na dřevěné desce, 25x34 cm, sign. LD AL. KALVODA, dílo reprodukováno v publikaci Výbor prací z české krajiny, vydala Česká grafická unie 1924, na rev. výstavní razítko z roku 1936, razítko Aloise Kalvody a nákupní doklad z Galerie ART Praha, posouzeno dr. Michaelem Zachařem

prodejce Aukční dům Korunní

3****3 42 000 CZK 17. 12. 2019 19:01:32