#10

Jaroslav Kafka
(1896 – 1973)

Krajina z Pelešan u Turnova

KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)
KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)
KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)
#10

Jaroslav Kafka
(1896 – 1973)

Krajina z Pelešan u Turnova

3 limity
622 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
5. 5. 2020 19:00

Krajina z Pelešan u Turnova, akvarel na kartonu, 30x41,5 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování manželky autora