prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

10. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Krajina z Pelešan u Turnova, akvarel na kartonu, 30x41,5 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování manželky autora

1****6 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:07:13
4****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:59
1****6 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:59
4****9 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:06:44
2****8 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:06:44
4****9 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:06:41
2****8 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:06:41
4****9 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:06:38
2****8 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:06:38
4****9 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:06:33
2****8 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:06:33
4****9 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:29
2****8 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:06:29
4****9 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:06:25
3****0 950 CZK 05. 05. 2020 19:06:25
4****9 900 CZK 05. 05. 2020 19:06:21
3****0 850 CZK 05. 05. 2020 19:06:21
4****9 800 CZK 05. 05. 2020 19:06:15
3****3 750 CZK 05. 05. 2020 19:06:15
4****9 700 CZK 05. 05. 2020 19:06:13
3****3 650 CZK 05. 05. 2020 19:06:13
4****9 600 CZK 05. 05. 2020 19:06:09