prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

10. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Krajina z Pelešan u Turnova, akvarel na kartonu, 30x41,5 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování manželky autora

*****6 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:07:13
*****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:59
*****6 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:59
*****9 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:06:44
*****8 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:06:44
*****9 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:06:41
*****8 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:06:41
*****9 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:06:38
*****8 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:06:38
*****9 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:06:33
*****8 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:06:33
*****9 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:06:29
*****8 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:06:29
*****9 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:06:25
*****0 950 CZK 05. 05. 2020 19:06:25
*****9 900 CZK 05. 05. 2020 19:06:21
*****0 850 CZK 05. 05. 2020 19:06:21
*****9 800 CZK 05. 05. 2020 19:06:15
*****3 750 CZK 05. 05. 2020 19:06:15
*****9 700 CZK 05. 05. 2020 19:06:13
*****3 650 CZK 05. 05. 2020 19:06:13
*****9 600 CZK 05. 05. 2020 19:06:09