prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

11. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Krajina z Jinonic u Prahy, akvarel na kartonu, 41,5x30 cm, nesign., vzadu potvrzení a věnování manželky autora

*****6 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:08:24
*****1 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:08:21
*****6 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:08:07
*****1 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:07:55
*****9 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:07:51
*****1 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:07:50
*****9 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:07:48
*****1 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:07:47
*****9 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:07:46
*****1 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:07:45
*****9 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:07:44
*****1 950 CZK 05. 05. 2020 19:07:43
*****9 900 CZK 05. 05. 2020 19:07:42
*****1 850 CZK 05. 05. 2020 19:07:39
*****3 800 CZK 05. 05. 2020 19:07:38
*****1 750 CZK 05. 05. 2020 19:07:37
*****9 700 CZK 05. 05. 2020 19:07:34
*****1 650 CZK 05. 05. 2020 19:07:34
*****9 600 CZK 05. 05. 2020 19:07:33