prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

12. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Krajina, akvarel na kartonu, 29,5x42 cm, PD sign. a datováno

1****6 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:09:54
1****5 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:09:50
1****6 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:09:35
1****5 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:09:32
1****6 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:09:18
3****0 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:09:05
3****3 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:08:56
4****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:08:53
3****3 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:08:49
7****9 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:08:47
3****3 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:08:47
7****9 950 CZK 05. 05. 2020 19:08:44
1****1 900 CZK 05. 05. 2020 19:08:44
7****9 850 CZK 05. 05. 2020 19:08:42