prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

13. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Pták s rybou, akvarel na kartonu, 33x44,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:11:39
*****0 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:11:26
*****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:11:11
*****0 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:11:04
*****6 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:10:54
*****0 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:10:51
*****9 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:10:41
*****6 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:10:39
*****0 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:10:38
*****9 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:10:28
*****2 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:10:27
*****9 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:10:22
*****8 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:10:20
*****9 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:10:18
*****8 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:10:17
*****9 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:10:17
*****2 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:10:17
*****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:10:15
*****8 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:10:15
*****9 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:10:13