prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

15. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Komposice s citronem, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****8 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:07
*****6 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:14:56
*****8 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:14:53
*****6 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:14:51
*****8 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:14:48
*****6 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:14:38
*****8 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:14:28
*****6 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:14:19
*****9 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:14:12
*****2 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:14:09
*****9 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:14:05
*****2 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:14:04
*****9 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:14:01
*****2 950 CZK 05. 05. 2020 19:14:01
*****2 900 CZK 05. 05. 2020 19:13:57
*****9 850 CZK 05. 05. 2020 19:13:52