prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

15. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Komposice s citronem, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, PD sign. a datováno, vzadu autorský název

2****8 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:07
1****6 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:14:56
2****8 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:14:53
1****6 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:14:51
2****8 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:14:48
1****6 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:14:38
2****8 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:14:28
1****6 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:14:19
4****9 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:14:12
8****2 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:14:09
4****9 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:14:05
8****2 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:14:04
4****9 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:14:01
1****2 950 CZK 05. 05. 2020 19:14:01
8****2 900 CZK 05. 05. 2020 19:13:57
4****9 850 CZK 05. 05. 2020 19:13:52