prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

16. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Zátiší s torsem a kartami, 30x41,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****0 7 000 CZK 05. 05. 2020 19:17:04
*****7 6 500 CZK 05. 05. 2020 19:17:03
*****6 6 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:49
*****0 5 500 CZK 05. 05. 2020 19:16:37
*****6 5 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:26
*****0 4 800 CZK 05. 05. 2020 19:16:23
*****6 4 600 CZK 05. 05. 2020 19:16:19
*****6 4 400 CZK 05. 05. 2020 19:16:17
*****0 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:16:14
*****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:04
*****2 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:16:01
*****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:16:00
*****0 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:55
*****2 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:15:54
*****0 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:15:44
*****2 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:15:37
*****0 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:15:33
*****4 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:24