prodáno za: 7 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

16. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Zátiší s torsem a kartami, 30x41,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

3****0 7 000 CZK 05. 05. 2020 19:17:04
9****7 6 500 CZK 05. 05. 2020 19:17:03
1****6 6 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:49
3****0 5 500 CZK 05. 05. 2020 19:16:37
1****6 5 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:26
3****0 4 800 CZK 05. 05. 2020 19:16:23
1****6 4 600 CZK 05. 05. 2020 19:16:19
8****6 4 400 CZK 05. 05. 2020 19:16:17
3****0 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:16:14
1****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:16:04
1****2 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:16:01
8****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:16:00
3****0 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:55
1****2 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:15:54
3****0 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:15:44
1****2 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:15:37
3****0 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:15:33
3****4 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:15:24