prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

17. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Komposice, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

2****8 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:46
1****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:43
2****8 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:33
1****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:18:30
2****8 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:18:24
1****6 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:20
2****8 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:18
1****6 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:16
2****8 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:18:11
1****6 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:18:09
2****8 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:07
1****6 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:07
2****8 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:18:06
1****6 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:04
2****8 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:18:02
2****8 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:17:52
4****9 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:17:43
2****8 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:17:41
4****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:17:40
2****8 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:17:39
4****9 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:17:37
3****3 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:17:37
4****9 950 CZK 05. 05. 2020 19:17:35
3****3 900 CZK 05. 05. 2020 19:17:34
4****9 850 CZK 05. 05. 2020 19:17:33
2****8 800 CZK 05. 05. 2020 19:17:32
3****3 750 CZK 05. 05. 2020 19:17:29
2****8 700 CZK 05. 05. 2020 19:17:24
8****2 650 CZK 05. 05. 2020 19:17:20