prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

17. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Komposice, akvarel na kartonu, 42x29,5 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****8 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:46
*****6 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:43
*****8 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:33
*****6 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:18:30
*****8 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:18:24
*****6 3 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:20
*****8 3 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:18
*****6 2 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:16
*****8 2 600 CZK 05. 05. 2020 19:18:11
*****6 2 400 CZK 05. 05. 2020 19:18:09
*****8 2 200 CZK 05. 05. 2020 19:18:07
*****6 2 000 CZK 05. 05. 2020 19:18:07
*****8 1 900 CZK 05. 05. 2020 19:18:06
*****6 1 800 CZK 05. 05. 2020 19:18:04
*****8 1 700 CZK 05. 05. 2020 19:18:02
*****8 1 600 CZK 05. 05. 2020 19:17:52
*****9 1 500 CZK 05. 05. 2020 19:17:43
*****8 1 400 CZK 05. 05. 2020 19:17:41
*****9 1 300 CZK 05. 05. 2020 19:17:40
*****8 1 200 CZK 05. 05. 2020 19:17:39
*****9 1 100 CZK 05. 05. 2020 19:17:37
*****3 1 000 CZK 05. 05. 2020 19:17:37
*****9 950 CZK 05. 05. 2020 19:17:35
*****3 900 CZK 05. 05. 2020 19:17:34
*****9 850 CZK 05. 05. 2020 19:17:33
*****8 800 CZK 05. 05. 2020 19:17:32
*****3 750 CZK 05. 05. 2020 19:17:29
*****8 700 CZK 05. 05. 2020 19:17:24
*****2 650 CZK 05. 05. 2020 19:17:20