prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

18. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Zátiší s mandolínou, akvarel na kartonu, 30x42 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

9****7 12 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:38
1****6 11 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:27
9****7 10 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:17
1****6 9 500 CZK 05. 05. 2020 19:20:05
9****7 9 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:55
1****6 8 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:44
9****7 8 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:44
4****9 7 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:33
1****6 7 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:32
4****9 6 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:31
1****6 6 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:29
4****9 5 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:27
1****6 5 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:23
3****0 4 800 CZK 05. 05. 2020 19:19:22
1****6 4 600 CZK 05. 05. 2020 19:19:19
3****0 4 400 CZK 05. 05. 2020 19:19:17
1****6 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:19:17
4****9 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:13
3****4 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:19:12
3****0 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:19:09
4****9 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:19:03