prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

18. KAFKA Jaroslav (1896 - 1973)

Zátiší s mandolínou, akvarel na kartonu, 30x42 cm, LD sign. a datováno, vzadu autorský název

*****7 12 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:38
*****6 11 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:27
*****7 10 000 CZK 05. 05. 2020 19:20:17
*****6 9 500 CZK 05. 05. 2020 19:20:05
*****7 9 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:55
*****6 8 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:44
*****7 8 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:44
*****9 7 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:33
*****6 7 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:32
*****9 6 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:31
*****6 6 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:29
*****9 5 500 CZK 05. 05. 2020 19:19:27
*****6 5 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:23
*****0 4 800 CZK 05. 05. 2020 19:19:22
*****6 4 600 CZK 05. 05. 2020 19:19:19
*****0 4 400 CZK 05. 05. 2020 19:19:17
*****6 4 200 CZK 05. 05. 2020 19:19:17
*****9 4 000 CZK 05. 05. 2020 19:19:13
*****4 3 800 CZK 05. 05. 2020 19:19:12
*****0 3 600 CZK 05. 05. 2020 19:19:09
*****9 3 400 CZK 05. 05. 2020 19:19:03