vyvolávací cena: 500 CZK

6. POKORNÝ Karel

Sedící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 42,5x30,5 cm, datováno a signováno PD Karel Pokorný II. XI. 2006, rámováno, zaskleno