vyvolávací cena: 500 CZK

7. POKORNÝ Karel

Ležící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 30,5x42,5 cm, datováno a signováno PD Karel Pokorný II. XI. 2006, rámováno, zaskleno