#7

Karel Pokorný
(1944)

Ležící akt

POKORNÝ Karel
POKORNÝ Karel
POKORNÝ Karel
POKORNÝ Karel
POKORNÝ Karel
POKORNÝ Karel
#7

Karel Pokorný
(1944)

Ležící akt

496 zobrazení
5. 5. 2020 19:00

Ležící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 30,5x42,5 cm, datováno a signováno PD Karel Pokorný II. XI. 2006, rámováno, zaskleno