Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7
Karel Pokorný
(1944)
Ležící akt
#7
Karel Pokorný
(1944)
Ležící akt
496 zobrazení
500 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
5. 5. 2020 19:00
Karel Pokorný
Prohlédnout autora
9. eAukce
Aukční katalog
Ležící akt, kresba tuší a barvou, velikost listu 30,5x42,5 cm, datováno a signováno PD Karel Pokorný II. XI. 2006, rámováno, zaskleno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript