prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

8. HAUPTMANN-SEDLÁČEK Jaromír (1899

Vysoké nebe, olej na plátně, 100x120 cm, sign. PD S. Hauptmann 37, obraz vyčištěn a opraveno poškození

1****1 9 000 CZK 05. 05. 2020 19:03:56
3****3 8 500 CZK 05. 05. 2020 19:03:56
1****1 8 000 CZK 05. 05. 2020 19:03:50