prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

8. HAUPTMANN-SEDLÁČEK Jaromír (1899

Vysoké nebe, olej na plátně, 100x120 cm, sign. PD S. Hauptmann 37, obraz vyčištěn a opraveno poškození

*****1 9 000 CZK 05. 05. 2020 19:03:56
*****3 8 500 CZK 05. 05. 2020 19:03:56
*****1 8 000 CZK 05. 05. 2020 19:03:50